Produkty firmy CAT

Firma CAT jako lider na rynku maszyn budowlanych dokłada wszelkich starań, aby jej produkty były najlepsze jakościowo i spełniały wszystkie potrzeby rynku. Wsłuchując się w głos klienta jest w stanie systematycznie i ciągle opracowywać nowe, innowacyjne produkty dla każdej z branż, w której działa - począwszy od górnictwa, poprzez budownictwo, aż do przemysłu morskiego i leśniczego.

Jak dotąd najsłynniejszymi produktami Firmy Caterpillar w Polsce były koparki. CAT sprzedaje koparki do prac przeładunkowych, koparki kołowe, hydrauliczne, przedsiębierne oraz koparko-ładowarki. W jej ofercie znaleźć można również szereg maszyn do budowy dróg oraz autostrad (jak maszyny do regeneracji nawierzchni drogowej, frezarki do nawierzchni, a także pozostałe, specjalistyczne maszyny do budowy dróg).

Do bogatej oferty firmy koniecznie należy dodać jeszcze produkcję oraz sprzedaż silników morskich oraz silników do pojazdów drogowych. CAT jako jedyna udostępnia w sieci ponad 500 sztuk arkuszy specyfikacyjnych silników, które są ukazane w ich ofercie. Jednocześnie jest jedyną firmą, która zapewnia swoim klientom tak dużą bazę wiedzy na temat produktów, które są w zasięgu ich ręki.
Copyright © 2017 CAT.