Formularz kontaktowy:

Wiadomość:


Serwis i części zamienne

Firma CAT to nie tylko największy producent maszyn budowlanych na rynku. To również firma, która stworzyła swoją sieć wyspecjalizowanych dilerów zajmujących się konserwacją, naprawą oraz serwisowaniem wszystkich maszyn stworzonych przez firmę Caterpillar. CAT dba o najwyższą jakość świadczonych usług, a każdy z dilerów zajmujących się serwisem maszyn przechodzi bardzo wymagające oraz treściwe szkolenie, po którym jest w stanie zająć się kompleksową obsługą i naprawą maszyn.

Zaleca się stosowanie oryginalnych części cat podczas serwisowania narzędzi pracy, które działają często w bardzo ciężkich warunkach głównie ze względu na ich najwyższą jakość i gwarancję niezawodności, którą mogą zapewnić użytkownikowi na kolejne lata.

Właściciele maszyn Caterpillar nie muszą się nawet obawiać usterki swojej maszyny w terenie, bowiem eksperci z Cat Field Service przyjeżdżają na miejsce pracy(w teren) i są w stanie kompleksowo świadczyć właściwą obsługę serwisową i wsparcie produktów firmy.

Stosowanie oryginalnych cat części zapewnia o wiele dłuższą żywotność maszyn oraz ich większą wydajność. Warto zatem korzystać z akredytowanych dilerów Firmy Caterpillar i otrzymywać najwyższą jakość usług dostępnych na rynku.
Copyright © 2017 CAT.